Instytucja Filmowa "Silesia-Film" w Katowicach

Pomoc - Instytucja Filmowa "Silesia-Film" w Katowicach

Pomoc

Aby zapoznać się z informacjami w Biuletynie Informacji Publicznej należy kliknąć w odpowiedni link w menu przedmiotowym lub podmiotowym. Do precyzyjnego wyszukiwania informacji służy wyszukiwarka znajdująca się w górnej części serwisu. Aby skorzystać z wyszukiwarki należy wpisać w pole edycyjne szukaną frazę i nacisnąć przycisk "szukaj". Aby skorzystać z opcji rozszerzonych wyszukiwarki należy kliknąć "wyszukiwanie zaawansowane".


Oprócz menu głównego znajdującej się z lewej strony serwisu dla większego komfortu w nawigacji można skorzystać z menu na dole strony oraz tzw. "ścieżki okruszków" znajdującej się po frazie "Strona główna »"


Aby zmienić kontrast serwisu należy kliknąć ikonkę "Wersja kontrastowa" lub Ikonę "czarne oko na żółtym tle". Aby zmienić wielkość czcionki należy kliknąć ikonki "A+" na niebieskim tle lub "A-" na niebieskim tle.

Aby skorzystać z lektora strony należy przycisnąć przycisk PLAY "odtwórz" i aby go zatrzymać należy Przycisk PAUSE (ikona z dwoma Pionowymi czarnymi kreskami)

Powrót do strony głównej BIP następuje po kliknięciu na logo znajdujące się w lewym górnym rogu lub link "strona główna"